Nabíječka ZDARMA ke každému novému stroji :-)

Náš kód: P178909

ACCESS MOTOR DRR 100 Race - Bílá

Dětská závodní čtyřkolka

Více informací
79 990 Kč Včetně DPH
66 107 Kč Bez DPH
Na dotaz,
+ -
(ks)

Porovnat

Zařazeno v kategoriích:     Dětské čtyřkolky

Popis a parametry

Špičková dětská a juniorská čtyřkolka pro mladé šampiony s kvalitním podvozkem, silným, sportovně laděným motorem a odolnou konstrukcí, která je již v základu schopná sportovní jízdy a nasazení v závodech. Jedna z nejpopulárnějších dětských sportovních a závodních čtyřkolek na světě!

Nejúspěšnější dětská čtyřkolka v USA

Čtyřkolky ACCESS DRR jsou pravidelně velmi úspěšnými účastníky nejvýznamnějších juniorských závodů v USA i Evropě.

Zpátečka

Zpátečka umožňuje snadno se dostat z obtížných míst. Díky zpátečce vaše dítě snadno vyřeší každou svízelnou situaci, aniž byste museli pokaždé čtyřkolku ručně vracet do původního směru. Stačí jednoduše zvolit rychlost vpřed nebo vzad a hned se jede dál.

Motor

Vaše dítě si okamžitě zamiluje živý motor s dostatkem výkonu pro celodenní řádění. Automatické mazání samočinně upravuje optimální dávkování oleje, takže odpadají starosti s přípravou mixu. Motor má nízké nároky na údržbu. Výkon lze pro začátek omezit, ale po otevření dítě s překvapením objeví celý potenciál této čtyřkolky.

Podvozek

Většina dětských čtyřkolek je dobrá jen na naučení základů, ale tím jejich možnosti končí, a jak se vaše dítě zrychluje, stávají se nebezpečnými. Access DRR 100 má ale v zásobě stále další a další přednosti, díky kterým se vaše dítě učí a zdokonaluje neustále. Široký a extrémně stabilní podvozek umožňuje bezpečnou jízdu v zatáčkách, kvalitní pérování nevyrazí dítěti řídítka z rukou a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Bezpečný řetězový pohon

Automatická převodovka umožňuje dítěti plně se soustředit na jízdu, aniž by muselo rozptylovat svoji pozornost řazením. Zadní kola jsou poháněna pevným řetězem, který je na místech, kde by s ním dítě mohlo přijít do kontaktu, bezpečně zakrytý plechovým krytem.

Vynikající odpružení

Kvalitní pružicí a tlumicí jednotky jsou seřiditelné v závislosti na terénu, náročnosti tratě, rychlosti jízdy a výkonnosti dítěte. Dlouhé zdvihy pérování a optimálně sladěné tlumiče žehlí terénní nerovnosti, jízda je maximálně bezpečná. Nezávislé zavěšení předních kol ve dvojitých lichoběžníkových ramenech umožňuje dokonalou trakci a perfektní ovladatelnost v zatáčkách.

Výkonné brzdy

Brzdy jsou dostatečně dimenzované a snadno ovladatelné páčkami na řídítkách. Nožní nášlapy tak zůstávají volné a bez překážek, čímž se minimalizuje možnost sklouznutí dětské nohy při jízdě.

Závodní sedlo

Nekompromisní přístup se promítá i v konstrukci sedla. To svým tvarem umožňuje snadné přenášení váhy a poskytuje vynikající oporu při jízdě. Zároveň je dostatečně pohodlné, takže na něm dítě s úsměvem může strávit třeba celý den. Mysleli jsme i na neklouzavý potah pro bezpečnou jízdu v mokru a blátě.

Osvětlení

I když se zábava protáhne až do západu slunce, s DRR 100 bude vaše dítě pořád dobře vidět na cestu. Zadní světlo je dobře viditelné a silný přední světlomet bezpečně najde cestu domů.

Bezpečnost

Velký důraz jsme kladli na bezpečnost. Díky mnoha bezpečnostním prvkům čtyřkolka vaše dítě sama chrání. K základním prvkům patří výtrhová pojistka, zakrytý řetěz, možnost omezení rychlosti, brzdy se snadným ovládáním ručními páčkami, pojistka proti nastartování motoru se zařazenou rychlostí, zaoblené hrany plastů bez ostrých okrajů, osvětlení vpředu i vzadu a protiskluzové nášlapy bez rušivého brzdového pedálu.

 
Nenechte na této čtyřkolce jezdit dítě bez ochranné přilby, rukavic, pevných bot, řádného oblečení a chráničů kolen a loktů! 

Tato čtyřkolka není schválena pro jízdu ve dvou, ani pro jízdu na silnici či veřejných komunikacích.

Technická specifikace:

Motor

Typ motoru:   dvoudobý jednoválec
Objem:   89,2 ccm
Vrtání/zdvih:   Ø52 x 42
Kompresní poměr:   9.1 : 1
Chlazení:   kapalinové
Zapalování:   C.D.I.
Startér:   elektrický + nožní
Karburátor:   PWK 28

Hnací systém

Pohon:   zadních kol
Převodovka:   CVT variátor (bez zpátečky)
Koncový převod:   řetězem / 428H

Podvozek

Zavěšení přední:   nezávislá dvojitá A-ramena
Zavěšení zadní:   kyvná vidlice
Pérování přední:   hydraulické tlumiče
Pérování zadní:   hydraulický tlumič s progresivně vinutou pružinou
Brzdy přední:   hydraulické kotoučové, 2x Ø 165 mm 
Brzdy zadní:   hydraulická kotoučová, Ø 220 mm 
Pneu přední:   AT 19x6-10 Maxxis RAZR
Pneu zadní:   AT 18x9.5-8 Kenda K530F

Rozměry a hmotnosti

Celková délka:   1480 mm
Celková šířka:   1110 mm
Celková výška:   980 mm
Výška sedadla:   710 mm
Světlá výška:   200 mm
Rozvor:   1010 mm
Hmotnost bez náplní:   127 kg
Palivová nádrž:   5 L

 

Náš kód: P178909
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání