Sada na lepení pneumatik k nákupu ZDARMA! Objednejte jakýkoli olej + olejový a vzduchový filtr a obdržíte sadu jako dárek :-)

Náš kód: P236279

KAWASAKI Z400 CANDY LIME GREEN 2023 Prodej byl ukončen

Kawasaki Z400 Candy Lime Green 2023

Kawasaki Z400 model 2023

Více informací
Prodej byl ukončen
Vyberte si alternativu

Popis a parametry

Kawasaki Z400 je zpět! Tento oblíbený motocykl pro mladé, ale i zkušené jezdce je dalším z rodiny Zedů od Kawasaki. Jedná se o lehký motocykl s dvouválcovým motorem, skvělou ovladatelností a velkým výkonem, který Vás s objemem 399 ccm opravdu mile překvapí. Motor se skvěle vytáčí, má spoustu točivého momentu už v nízkých otáčkách a maximální výkon vrcholí až ve 13ti tisících, což je ideální pro každý všední den na dojíždění do města, skvělé na svižnou jízdu po okreskách a vynikající na malý závodní okruh. Z400 tak jednoznačné patří do rodiny naháčů řady "Z"...

Robustní přední vidlice

Robustní přední vidlice

Robustní teleskopická přední vidlice o průměru 41mm poskytuje tomuto motocyklu kvalitní odpružení. Přední kolo sedí na silnici jako přibité, změny směru jízdy se provádějí velmi snadno, což je užitečné například pro svižné projiždění v dopravní zácpě. Celkově pak odpružení nabízí až "plyšovou" jemnost jako u mnohem větších a dražších motocyklů.

Výška sedadla řidiče jen 785 mm

Výška sedadla řidiče jen 785 mm

Výška sedadla řidiče je nyní jen 785mm. Štíhlé tvarování sedačky (je užší o 30 mm oproti staršímu modelu) spolu s štíhlou celkovou stavbou motocyklu umožňuje i nižším jezdcům snadno dosáhnout na zem a bezpečněji tak ovládat motocykl na místě.

"Z" design ve stylu Sugomi

"Z" design ve stylu Sugomi

U nové Kawasaki Z 400 jde agresivní styl našich „Z“ naháčů ruku v ruce s designovou filozofií Sugomi. Štíhlý, lehký a agilní design zaručuje vzrušující celkový dojem z tohoto motocyklu.

Největší kotoučové brzdy ve své třídě

Největší kotoučové brzdy ve své třídě

Přední brzdový kotouč o průměru 310 mm (stejný průměr má například i Z 1000), je zárukou velmi dobré brzdné síly. Nově zkonstruovaný brzdový válec ve spolupráci s vhodně zvolenými rozměry a materiálem brzdových hadic a brzdových destiček zabezpečují optimální citlivost a nízkou ovládací slílu na páčce. I zadní kotoučová brzda Vás mile překvapí svým výkonem a dávkovatelností. Nový Z 400 je vybaven poslední generací ABS systému od firmy Nissin.

Přehledný digitální přístrojový panel

Přehledný digitální přístrojový panel

Přehledný digitální přístrojový panel má na horním obvodu otáčkoměr ve stylu klasického analogového přístroje. Multifunkční LCD displej má snadno čitelný rychloměr, ukazatel zařazeného rychlostního stupně, palivoměr, teploměr a další zobrazované funkce.

Asistovaná antihopingová spojka Kawasaki

Asistovaná antihopingová spojka Kawasaki

Asistovaná antihopingová spojka Kawasaki byla vyvinuta na základě zpětné vazby od závodního teamu Kawasaki. Systém který je velmi podobný u většiny motocyklů Kawasaki využívá funkci, která brání zablokování zadního kola při využití maximálního možného brzdného účinku motoru.

Kompaktní, výkonný a přátelský dvouválcový motor

Kompaktní, výkonný a přátelský dvouválcový motor

Nová konstrukce motoru umožnila optimalizaci rozložení součástí motoru, jeho velikost, hmotnost a účinnost. Nový motor je velikostně srovnatelný s motorem staršího Z 300. Četné snahy o snížení hmotnosti snižují jeho váhu na úplné minimum - i přes větší zdvihový objem. Čistý design zbavený zbytečných dílů a přepracované uspořádání chlazení s minimem vnějších hadic dělají tento motor kompaktní a elegantní.

Silný a zábavný dvouválcový motor

Silný a zábavný dvouválcový motor

Nový motor o objemu 399 cm3 poskytuje vyšší výkon a kroutící moment ve srovnání se svým předchůdcem: 33,4 kW (+4,4 kW a + 11Nm oproti svému předchůdci - Kawasaki Z 300). Dosažení vyššího výkonu lze kromě vyššího objemu také do značné míry připsat novému sání, které je osazeno větším airboxem, který umožňuje vyšší účinnost sání. Vyšší výkon motoru je doplněn plynulou odezvou na přidání plynu a velkým točivým momentem již od nízkých otáček. Toto vše usnadňuje ovládání motoru začínajícím jezdcům a přispívá k zábavnému charakteru tohoto motoru pro zkušené jezdce.

Lehký trubkový příhradový rám

Lehký trubkový příhradový rám

Kawasaki Z 400 má příhradový trubkový rám, který koncepčně vychází z rámu použitém na Ninje H2. Tento typ rámu byl použit s cílem zabezpečit optimální tuhost při zachování co nejnižší hmotnosti. Motor je nyní pevnou součástí rámu a tvoří s ním nosný celek. Tento rám tak výrazně přispívá k celkové nízké hmotnosti motocyklu Kawasaki Z 400.

Ostře řezaný přední LED světlomet

Ostře řezaný přední LED světlomet

Nový přední LED světlomet přispívá k ostřejšímu vzhledu nové Kawasaki Z 400. LED světlomet je také velmi dobře viditelný za špatných světelných podmínek a nabízí výrazně vyšší jas a širší osvětlenou plochu silnice před Vámi.

Snadná ovladatelnost motocyklu

Snadná ovladatelnost motocyklu

Správné umístění motoru v rámu, krátký rozvor, rozložení hmotnosti, strmý úhel sklonu řízení i celková nízká hmotnost motocyklu a nízké těžiště zajišťují úžasně jednoduchou a předvídatelnou ovladatelnost tohoto motocyklu.

 

Engine Motor

Typ motoru: Kapalinou chlazený, 4-taktní, dvouválcový, paralelní
Zdvihový objem: 399 cm³
Vrtání x zdvih: 70 x 51,8 mm
Kompresní poměr: 11.5:1
Ventilový rozvod: DOHC, 8 ventilů
Palivový systém: vstřikování: Ø 32 mm x 2
Způsob starování: Elektrický
Mazání: Tlakové mazání, mokrá kliková skříň

 

Suspensions Brzdy & Odpružení

Brzdy, přední: kotouč 310 mm, třmen s duálním pístkem
Brzdy, zadní: kotouč 220 mm třmen s duálním pístkem
Odpružení, přední: 41mm teleskopická vidlice
Odpružení, zadní: tlumič Uni-Trak s nastavitelným předpětím

 

Gear Výkon & Převodovka

Maximální výkon: 33,4 kW {45 PS} / 10.000 min
Maximální točivý moment: 37 N•m {3,8 kgf•m} / 8.000 min
CO2 emise: 91 g/km
Převodovka: 6 rychlostí
Sekundární převody: Utěsněný řetěz

 

Dimensions Rám & Rozměry

Typ rámu: Příhradový, vysokopevnostní ocel
Stopa: 92 mm
Zdvih předního kola: 120 mm
Zdvih zadního kola: 130 mm
Pneumatika, přední: 110/70R17 M/C 54H
Pneumatika, zadní: 150/60R17 M/C 66H
D x Š x V: 1.990 x 800 x 1.055 mm
Rozvor: 1.370 mm
Světlá výška: 145 mm
Objem palivové nádrže: 14 litrů
Výška sedadla: 785 mm
Pohotovostní hmotnost: 167 kg

Náš kód: P236279
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání