Nabíječka ZDARMA ke každému novému stroji :-)

Náš kód: P178908

ACCESS MOTOR DDR100 REVERSE - Černá

Dětská čtyřkolka se zpátečkou

Více informací
69 990 Kč Včetně DPH
57 843 Kč Bez DPH
Na dotaz,
+ -
(ks)

Porovnat

Zařazeno v kategoriích:     Dětské čtyřkolky

Popis a parametry

Jedna z nejpromyšlenějších čtyřkolek pro mladé piloty a budoucí šampiony. Širší a stabilnější než jiné čtyřkolky, a s hravým a snadným ovládáním, nízko položeným těžištěm, automatickou převodovkou a elektrickým startováním je doslova továrnou na zábavu pro každé dítě.

Zpátečka

Zpátečka umožňuje snadno se dostat z obtížných míst. Díky zpátečce vaše dítě snadno vyřeší každou svízelnou situaci, aniž byste museli pokaždé čtyřkolku ručně vracet do původního směru. Stačí jednoduše zvolit rychlost vpřed nebo vzad a hned se jede dál.

Motor

Vaše dítě si okamžitě zamiluje živý motor s dostatkem výkonu pro celodenní řádění. Automatické mazání samočinně upravuje optimální dávkování oleje, takže odpadají starosti s přípravou mixu. Motor má nízké nároky na údržbu. Výkon lze pro začátek omezit, ale po otevření dítě s překvapením objeví celý potenciál této čtyřkolky.

Podvozek

Většina dětských čtyřkolek je dobrá jen na naučení základů, ale tím jejich možnosti končí, a jak se vaše dítě zrychluje, stávají se nebezpečnými. Access DRR 100 má ale v zásobě stále další a další přednosti, díky kterým se vaše dítě učí a zdokonaluje neustále. Široký a extrémně stabilní podvozek umožňuje bezpečnou jízdu v zatáčkách, kvalitní pérování nevyrazí dítěti řídítka z rukou a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Bezpečný řetězový pohon

Automatická převodovka umožňuje dítěti plně se soustředit na jízdu, aniž by muselo rozptylovat svoji pozornost řazením. Zadní kola jsou poháněna pevným řetězem, který je na místech, kde by s ním dítě mohlo přijít do kontaktu, bezpečně zakrytý plechovým krytem.

Vynikající odpružení

Kvalitní pružicí a tlumicí jednotky jsou seřiditelné v závislosti na terénu, náročnosti tratě, rychlosti jízdy a výkonnosti dítěte. Dlouhé zdvihy pérování a optimálně sladěné tlumiče žehlí terénní nerovnosti, jízda je maximálně bezpečná. Nezávislé zavěšení předních kol ve dvojitých lichoběžníkových ramenech umožňuje dokonalou trakci a perfektní ovladatelnost v zatáčkách.

Výkonné brzdy

Brzdy jsou dostatečně dimenzované a snadno ovladatelné páčkami na řídítkách. Nožní nášlapy tak zůstávají volné a bez překážek, čímž se minimalizuje možnost sklouznutí dětské nohy při jízdě.

Závodní sedlo

Nekompromisní přístup se promítá i v konstrukci sedla. To svým tvarem umožňuje snadné přenášení váhy a poskytuje vynikající oporu při jízdě. Zároveň je dostatečně pohodlné, takže na něm dítě s úsměvem může strávit třeba celý den. Mysleli jsme i na neklouzavý potah pro bezpečnou jízdu v mokru a blátě.

Osvětlení

I když se zábava protáhne až do západu slunce, s DRR 100 bude vaše dítě pořád dobře vidět na cestu. Zadní světlo je dobře viditelné a silný přední světlomet bezpečně najde cestu domů.

Bezpečnost

Velký důraz jsme kladli na bezpečnost. Díky mnoha bezpečnostním prvkům čtyřkolka vaše dítě sama chrání. K základním prvkům patří výtrhová pojistka, zakrytý řetěz, možnost omezení rychlosti, brzdy se snadným ovládáním ručními páčkami, pojistka proti nastartování motoru se zařazenou rychlostí, zaoblené hrany plastů bez ostrých okrajů, osvětlení vpředu i vzadu a protiskluzové nášlapy bez rušivého brzdového pedálu.

 
Nenechte na této čtyřkolce jezdit dítě bez ochranné přilby, rukavic, pevných bot, řádného oblečení a chráničů kolen a loktů! 

Tato čtyřkolka není schválena pro jízdu ve dvou, ani pro jízdu na silnici či veřejných komunikacích.

Technická specifikace:

Motor

Typ motoru:   dvoudobý jednoválec
Objem:   89,2 ccm
Vrtání x zdvih:   Ø52 x 42 mm
Kompresní poměr:   9.1 : 1
Chlazení:   vzduchem
Zapalování:   C.D.I.
Startér:   elektrický + nožní
Karburátor:   PWK 21

Hnací systém

Pohon:   zadních kol
Převodovka:   CVT variátor (se zpátečkou)
Koncový převod:   řetězem

Podvozek

Zavěšení přední:   nezávislá A-ramena
Zavěšení zadní:   kyvná vidlice
Pérování přední:   hydraulické tlumiče
Pérování zadní:   hydraulický tlumič
Brzdy přední:   2x bubnová
Brzdy zadní:   1x 220 mm hydraulický disk
Pneu přední:   AT 19 x 7 - 8
Pneu zadní:   AT 18 x 9.5 - 8

Rozměry a hmotnosti

Celková délka:   1470 mm
Celková šířka:   900 mm
Celková výška:   970 mm
Výška sedadla:   700 mm
Světlá výška:   170 mm
Rozvor:   1010 mm
Hmotnost bez náplní:   122 kg
Palivová nádrž:   5 L

 

Náš kód: P178908
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání