Máme otevřeno!

Zastavte se k nám na prodejnu, více než 60 ks nových strojů skladem! Navíc k novým motocyklům, skútrům a čtyřkolkám Inteligentní Nabíječka Baterií zdarma!

VOGE - Nová značka motocyklů v naší nabídce!

VOGE - Nová značka motocyklů v naší nabídce!

NOVINKA v Naší nabídce - prémiové motocykly VOGE!

Stali jsme se autorizovaným dealerem a servisem motocyklů VOGE pro Severní Moravu.

O značce VOGE

Svoboda a vášeň při jízdě na motocyklu - přesně to zosobňuje hlavní motto značky VOGE. Právě tyto vlastnosti již po desetiletí motivují a pohánějí jezdce na celém světě. Nadčasový design, vyzrálá technika a bohatá výbava je to, čím si Vás VOGE získá.

Za značkou VOGE stojí ohromný čínský koncern Loncin, který byl založen již v roce 1993. Nejdříve se zaměřil na výrobu spalovacích motorů, krátce před zlomem století přícházejí první motocykly a jen šest let poté se Loncin stává největším exportérem motocyklů v Číně.

Dnes, tento doslova obr se sídlem v Chongqingu, zaměstnává více než 7.000 zaměstnanců a v domovském vývojovém centru pracuje víc než 200 techniků, inženýrů a designérů na inovativních řešeních jednostopé techniky. VOGE je tím nejlepším, co z této líhně vyšlo. A těšte se, toto není vše ...

Za značkou VOGE stojí silná společnost MSA Motor Sport Accessoires GmbH z Německa, která má mimo jiné na starosti dostribuci kvalitních strojů KYMCO pro celou Evropu! Firma MSA Motor Sport Accessoires GmbH je již přes 25 let partnerem předních značek jednostopých motorových vozidel. Jako jeden z největších německých nezávislých dovozců se společnost MSA GmbH stará o distribuci značky VOGE, jak v Německu od roku 2020, tak od roku 2021 i v České republice. Síť spolehlivých a kvalifikovaných prodejců a naše známá světová logistika zajišťují, že jsou zákazníkům nabízeny jen ty nejlepší služby.

...nyní si i Vy můžete s motocykly VOGE dopřát prémiovou kvalitu za rozumnou cenu!

Všechny motocykly VOGE včetně barev a cen si můžete prohlédnout zde. 

 

Již brzy budou všechny modely VOGE k vyzkoušení v naší prodejně a to bezplatně!

Galerie obrázkůTémata:  

Líbil se vám článek? Sdílejte jej!


Napsat komentářNic nenalezeno

0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání