Sada na lepení pneumatik k nákupu ZDARMA! Objednejte jakýkoli olej + olejový a vzduchový filtr a obdržíte sadu jako dárek :-)

VOGE Seznamka - Testovací jízdy 15.6.2024 Český Těšín

VOGE Seznamka - Testovací jízdy 15.6.2024 Český Těšín

VOGE seznamka frčí do Motogaráže!

Nejspíš jsi o tom už taky slyšel. Motorky Voge udělaly na letošním Motosalonu pořádný pozdvižení. Zajímá tě, jestli se na ně stály fronty oprávněně? Doraž na VOGE seznamku a zdarma otestuj tyhle šmrncovní mašiny na vlastní kůži!

Na jaký stroje se můžeš těšit? Třeba na horkou novinku letošního jara – Voge 900 DSX. Tohle prémiový enduro bylo na Motosalonu v permanentním vobležení. Kámo, řeknu ti, že se fakt není co divit. Vždyť toho má tolik společnýho s devítistovkou vod známý německý značky. Teda až na cenovku. Ta je daleko příjemnější u Voge.

K otestování máme pro Vás tyto motocykly VOGE: 900DSX, 525DSX, 525ACX, 350AC a maxiskútr SR4.

Co potřebuješ k tomu, aby ses dobrou půlhodinu povozil na mašině, která ti padne do oka? Moc toho není. Hlavně nezapomeň občanku, řidičák a helmu. Na kauce Voge nehraje, takže s sebou rozhodně nemusíš tahat desetitisíce. Není se potřeba ani dopředu registrovat. Prostě dojdeš, vybereš motorku a jedeš. Hezky sám. Žádný hromadný projížďky, který by člověka unudily k smrti.

Těšíme se na Tebe v sobotu 15. června od 9:00 do 17:00 hod v motogaráži :-)

Najdete nás zde:

Galerie obrázkůTémata:  

Líbil se vám článek? Sdílejte jej!


Napsat komentář0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání