Sada na lepení pneumatik k nákupu ZDARMA! Objednejte jakýkoli olej + olejový a vzduchový filtr a obdržíte sadu jako dárek :-)

Náš kód: P235246

Sleva 27%

Brzdové destičky BREMBO 07KA12SX

Brzdové destičky SX Více informací
1 245 Kč (ušetříte 336 Kč)
909 Kč Včetně DPH
751 Kč Bez DPH
Na centrálním skladu v ČR , u vás do 05. 03.
+ -
(ks)

Porovnat

Zařazeno v kategoriích:     Brzdové destičky přední BREMBO OFF-ROAD     Brzdové destičky zadní BREMBO OFF-ROAD

Popis a parametry

Brzdové destičky SX

 SX: sintrované destičky pro Off-Road a Supermotard. Destičky s agresivním brzdným účinkem, schopné odolat vysokým teplotám, doporučené pro Motocross a Supermotard. Vynikají stabilním brzdným účinkem.

SX – SD – TT

Tyto materiály jsou navrženy tak, aby zaručovaly maximální účinnost v různých podmínkách, se kterými se běžně setkáváme při jízdě v terénu – nejen v chladu a horku, ale také v nehostinném terénu (voda, písek, bláto), kde je brzdění při nízkých teplotách také klíčovým požadavkem. S ohledem na to je zvláště důležitá odolnost materiálu vůči povětrnostním vlivům.

• SX: sintrované destičky pro Off-Road a Supermotard. Destičky s agresivním brzdným účinkem, schopné odolat vysokým teplotám, doporučené pro Motocross a Supermotard. Vynikají stabilním brzdným účinkem.

• SD: sintrované destičky pro Off-Road. Dobrá účinnost a stabilita za všech provozních podmínek. Vysoce odolné proti opotřebení, i ve vodě a bahnu. Méně agresivní brdný účinek než směs SX, poskytuje lepší “dávkování” brzdného účinku.

• TT: Carbon Ceramic, Semi-metalické destičky, vhodné pro Off-Road: Směs je navržena tak , aby dobře fungoval za sucha i za mokra. Obzvláště efektivní je pro jízdní situace se  špatnou přilnavostí, kde je potřeba flexibilní odezva.

Náš kód: P235246
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání