Náš kód: P210424

Kawasaki Z900 RS SE Metallic Diablo Black 2023

Kawasaki Z900 RS SE model 2023

Více informací
359 900 Kč Včetně DPH
297 438 Kč Bez DPH
3 - 5 dní
+ -
(ks)

Porovnat

Zařazeno v kategoriích:     Modern Classic Kawasaki

Popis a parametry

Nová Kawasaki Z 900 RS SE přichází a nabízí klasický design v kombinaci s tou nejvyspělejší technologií v jednom stroji. Jedná se o moderní motocykl, ve kterém se skrývá kontrola trakce, plně nastavitelný podvozek, monoblokové radiální brzdové třmeny, led světla a další moderní vychytávky, ale hlavně jde o motocykl, ve kterém Vám Kawasaki předává své dědictví a odkaz na ikonu sedmdesátých let -Kawasaki Z 900 "King of Cool". Legenda je zpět!

Zadní odpružení Öhlins

Zadní odpružení od firmy Öhlins, skvěle doplňuje obrácenou přední vidlici s velkým průměrem a nabízí jak vysoký jízdní komfort, tak i perfektní zpětnou vazbu od podvozku

Vysoce výkonné brzdy Brembo

Přední brzdy jsou kompletně osazeny komponenty od firmy Brembo (kotouče, třmeny, destičky) a nabízí silnější brzdný účinek a přispívají k ještě přesnějšímu ovládání, snadnějšímu brždění a ke skvělému a hodnotnému vzhledu tohoto motocyklu.

Iconický styl “Yellow Ball”

Styl Kawasaki Z900RS SE vychází z edice legendárních historických strojů Kawasaki a připomíná ikonickou „Yellow Ball“, černou a žlutou verzi oranžové a hnědé barvy „Fire ball“ původní Z1.

Silný, ale kultivovaný řadový čtyřválec

Stejně jako Z1 je i Z900RS SE vybaven řadovým čtyřválcem o obsahu 948 ccm - konfigurace motoru, která ve své podstatě nabízí skvělou rovnováhu mezi výkonem a ovladatelností. Letošní vylepšení se zaměřuje na průběh výkonu v nízkém a středním rozsahu otáček. Výkon motoru narůstá velmi jemně a kutivovaně, což dává jezdci dokonalý pocit propojení mezi plynem a zadním kolem motocyklu.

Radiální přední brzdová pumpa

Radiální přední brzdová pumpa přispívá k citlivému ovládání a vynikajícímu pocitu při brždění, které nabízejí přední radiální brzdové třmeny Öhlins. Pro vynikající jistotu při brzdění na kluzkém povrchu je i Z900RS SE standardně vybavena ABS funkcí.

První zvukově laděný výfuk od Kawasaki

Zatímco řadové čtyřválcové motory Kawasaki jsou historicky proslulé svými skvěle znějícími výfuky, je to nyní vůbec poprvé, kdy společnost Kawasaki provedla i zvukový vývoj a ladění s cílem vytvořit ideální tvar a zvuk výfuku. Zvukové odladění je navržené tak, aby vyvolalo silné emoce u jezdce, se zaměřením na hluboký zvuk motoru na volnoběh a při jízdě v nízkých rychlostech, kde si jezdec nejlépe vychutná hluboký zvuk výfuku.

Asistovaná antihopingová spojka Kawasaki

Technologie zrozená na závodní trati. Díky ní jezdec disponuje mnohem lehčím chodem spojkové páčky i možností agresivnějšího podřazování bez rizika zablokování zadního kola.

Kontrola trakce Kawasaki (KTRC)

Kawasaki Z900RS SE, je vybavena pokročilou technologií kontroly trakce od Kawasaki. KTRC nabízí dva režimy, které pokrývají širokou škálu jízdních podmínek a nabízejí buď ideální sportovní jízdní vlastnosti, nebo klid a důvěru na kluzkém povrchu. Jezdci také mohou systém kontroly trakce úplně vypnout.

 

Designéři kladli důraz na každý detail - např. palivová nádrž ve tvaru slzy s dokonalým lakováním nebo inovativní oválné LED zadní světlo tvoří jedinečný celek. Díky sloučení legendárního stylu Z1 s nejmodernějším Kawasaki designem nabízí Z900RS nadčasový vzhled.
Moderní motor s klasickým vzhledem
U naháčů je motor jedním z nejdůležitějších stylových prvků. K umocnění klasického vzhledu je na motoru Z900RS imitace žeber vzduchem chlazeného motoru.

Pečlivě zvážený tvar, materiál a konstrukce výfuku
Při navrhování výfukového systému bylo vyzkoušeno více než 20 variant tvarů koncovky výfuku, než bylo dosaženo konečného návrhu. Díky dvojitým stěnám a širšímu výfukovému svodu je výfuk opticky silnější a zároveň zabraňuje nežádoucímu zbarvení po několika kilometrech jízdy. Krátká megafonová koncovka výfuku dokonale umocňuje vzhled modelu Z900RS. Koncovka i svody jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli a vyleštěny ve třech pracovních krocích do vysokého lesku.

Výbava Performance:

Z900RS Performance má narozdíl od základní verze navíc: Tank pad, padací protektory (slidery) Kawasaki, a titanový výfuk Akrapovič.

Kola
Originální kola s plochými paprsky byli navržené tak, aby evokovali klasická drátěná kola.

Ikonická kapka
Srdcem designu Z900RS je krásná nádrž kapkovitého tvaru, která připomíná legendární Z1.

Zadní světlo LED
Oválná konstrukce zadního světla byla inspirována charakteristickým světlem ze Z1.

Kruhový LED světlomet
Velký LED světlomet s průměrem 170 mm se šestikomorovou technologií vytváří jasný bílý kužel pro vynikající osvětlení v noci.

Klasické budíky s multifunkčním LCD displejem
Analogový tachometr a otáčkoměr je doplněn multifunkčním LCD displejem, který vyvažuje klasický vzhled moderními funkcemi. LCD displej je snadno čitelný díky negativnímu zobrazení (bílé písmo na černém pozadí).

Silný a kultivovaný čtyřválcový motor
Z900RS má řadový čtyřválec o objemu 948cc. Tato koncepce motoru nabízí ideální kompromis mezi výkonem a potěšením z jízdy. Motor byl navržen tak, aby poskytoval vynikající výkon při nízkých a středních otáčkách.

Kontrola trakce KTRC (Kawasaki TRaction Control)
Z900RS je vybavena pokročilými technologickými systémy společnosti Kawasaki pro zajištění maximální bezpečnosti. Kontrola trakce má u Z900RS dvě nastavení, která jsou vhodná pro různé jízdní podmínky, od sportovních až po mokré nebo klouzavé, případně můžete kontrolu trakce i vypnout.

Asistovaná antihopingová spojka
Tato spojka je dovozena ze závodních asistovaných spojek a působí jak jako omezovač točivého momentu a v případě prudkého podřazení funguje jako antihopingová.

Brzdy s monoblokovými radiálními třmeny
Přední brzdové kotouče o průměru ø300 mm svírají přes destičky čtyřpístkové radiální třmeny. Tyto třmeny jsou vyrobeny z jednoho kusu (tkz. monoblokové třmeny) a díky tomu jsou dokonale pevné a nabízí vynikající brzdný účinek od počátečního mírného brzdění až po maximální. Úroveň brzdné síly se velmi lehce dávkuje a brzdy nevadnou i po extrémní zátěži.

Radiální pumpa
Radiální pumpa předního brzdové páčky přispívá k vynikající kontrole a pocitu při brzdění. Pro zajištění maximální bezpečnosti při brzdění jsou brzdy standardně vybaveny moderním ABS systémem.

Lehký příhradový rám
Tvar a tuhost rámu i celková geometrie podvozku byly zvoleny tak, aby bylo zajištěno lehké a hravé ovládání. Stejně jako motor i podvozek reaguje velmi předvídatelně na pokyny jezdce. Abychom zdůraznili klasický charakteru motocyklu je pozice jezdce na Z900RS více vzpřímená než u Z900.

Unikátní zvuk výfuku
Zvuk výfukového systému byl navržen tak, aby v řidiči vyvolával emoce. Zvukový projev se ladil aby lahodil vašemu uchu nejen při nastartování a na volnoběh ale hlavně při jízdě.

Motor

Typ motoru: Kapalinou chlazený, 4-taktní, čtyřválcový řadový

Zdvihový objem: 948 cm³

Vrtání x zdvih: 73,4 x 56 mm

Kompresní poměr: 10.8:1

Ventilový rozvod: DOHC, 16 ventilů

Způsob starování: Elektrický

Mazání: Tlakové mazání, mokrá kliková skříň

Výkon & Převodovka

Maximální výkon: 82 kW {111 PS} / 8.500 min

Maximální točivý moment: 98,5 N•m {10 kgf•m} / 6.500 min

Spotřeba paliva: 5,3 l/100 km

CO2 emise: 136 g/km

Převodovka: 6 rychlostí

Sekundární převody: Utěsněný řetěz

Primární převodový poměr: 1.627 (83/51)

Převodový stupeň 1.: 2.917 (35/12)

Převodový stupeň 2.: 2.059 (35/17)

Převodový stupeň 3.: 1.650 (33/20)

Převodový stupeň 4.: 1.409 (31/22)

Převodový stupeň 5.: 1.222 (33/27)

Převodový stupeň 6.: 0.967 (29/30)

Spojka: Mokrá lamela

Rám & Rozměry

Typ rámu: Příhradový, vysokopevnostní ocel

Stopa: 98 mm

Zdvih předního kola: 120 mm

Zdvih zadního kola: 140 mm

Pneumatika, přední: 120/70ZR17 M/C (58W)

Pneumatika, zadní: 180/55ZR17 M/C (73W)

Úhel natočení L/P: 33° / 33°

Úhel natočení L/P: 33° / 33°

D x Š x V: 2.100 x 865 x 1.150 mm

Rozvor: 1.470 mm

Světlá výška: 130 mm

Objem palivové nádrže: 17 litrů

Výška sedadla: 835 mm


Výrobce KAWASAKI
Motor Kapalinou chlazený, 4-taktní, čtyřválcový řadový
Zdvihový objem 948 cm³
Maximální výkon 82 kW
Výška sedadla 835 mm
Objem palivové nádrže 17 litrů
Náš kód: P210424
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání