Náš kód: P316501

Koncovka výfuku Slip-on GPR FURORE-X ACCIAIO INOX E5.S.207.FUXIO Broušená nerezová ocel zahrnuje spojovací svod a odnímatelný dB killer

Originální produkt GPR, který byl vyvinut na základě zkušeností GPR z mistrovství světa. Více informací
12 644 Kč (ušetříte 3 161 Kč)
9 483 Kč Včetně DPH
7 837 Kč Bez DPH
Na objednávku , u vás do 09. 03.
+ -
(ks)

Porovnat

Zařazeno v kategoriích:     Slip-on exhausts GPR

Koncovka výfuku Slip-on GPR FURORE-X ACCIAIO INOX E5.S.207.FUXIO Broušená nerezová ocel zahrnuje spojovací svod a odnímatelný dB killer
9 483 Kč
+ -

Popis a parametry

Tlumič hluku řady Furore-X Inox je vyroben s oválným tělem o průměru. 90 mm x 130 mm z INOX o tloušťce 0,8 mm a perforovanou vnitřní trubkou INOX o sp. 0,8 mm.

Dna jsou kónická a vyrobená z nerezové oceli 304 se saténovou povrchovou úpravou, vybavená dbkillerem a specifickým kotevním držákem, jedná se o extrémně lehký předmět, je hypervýkonný, s moderním designem a hlubokým, ale ne invazivním zvukem v souladu se zákonnými limity. Hyper Furore byl vyvinut díky investicím do světových šampionátů Moto2 a Moto3 a je jedním z nových designů GPR ve sbírce.

Jedná se o originální produkt GPR, který byl vyvinut na základě zkušeností společnosti GPR z mistrovství světa. Nabízí inovativní design, lepší výkon, úsporu hmotnosti a plnohodnotný zvuk.

Výrobce GPR
Homologace Homologovaná koncovka výfuku, včetně spojovacího svodu a odnímatelného DB killeru
Náš kód: P316501
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání