Sada na lepení pneumatik k nákupu ZDARMA! Objednejte jakýkoli olej + olejový a vzduchový filtr a obdržíte sadu jako dárek :-)

Náš kód: P204512

Mazivo na řetěz SILKOLENE PRO CHAIN SPRAY      601398919 0,5 l

483 Kč Včetně DPH
399 Kč Bez DPH
Na centrálním skladu v ČR , u vás do 23. 07.
+ -
(ks)

Porovnat

Zařazeno v kategoriích:     Údržba řetězu     Péče o řetěz SILKOLENE

Popis a parametry

SILKOLENE PRO CHAIN

Plně syntetické závodní mazivo na řetězy

Popis

Čiré, čisté, tenkovrstvé syntetické závodní mazivo na řetězy určené pro maximální odolnost proti odlétávání. Silkolene Pro Chain obsahuje mikronizované laminární tuhé mazivo, které v kombinaci s pokročilými syntetickými látkami poskytuje vynikající mezní mazání vedoucí k nižšímu tření a nižšímu opotřebení. Vhodné pro všechny řetězy včetně typů s "O", "X" a "Z" kroužky.

Aplikace
Před aplikací SILKOLENE PRO CHAIN Lube se ujistěte, že je řetěz čistý a suchý. Před použitím doporučujeme použít SILKOLENE BRAKE AND CHAIN CLEANER. Před aplikací plechovku dobře protřepejte. Nanášejte šetrně po celé délce vnitřní strany čistého teplého řetězu. Před použitím nechte působit 10 minut. Přebytek setřete. Po aplikaci plechovku obraťte a několik sekund stříkejte, abyste vyčistili trysku a nedošlo k jejímu ucpání.

 

Oleje a maziva nejvyšší kvality pro motocykly. 

FUCHS Silkolene jako 100% motocyklová značka 

FUCHS Silkolene je globální značka prodávaná ve více než 50 zemích s více než 30 lety odborných znalostí v oblasti výzkumu a vývoje. Se svým obsáhlým a neustále se rozvíjejícím sortimentem je volbou mnoha vítězných závodních týmů. 

Výrobky Silkolene jsou používané, schválené a žádané předními profesionálními týmy v MotoGP, World Superbikes WSBK, British Superbikes BSB a v mnoha dalších šampionátech včetně motokrosu a motokár. 

 

Produkty Silkolene nabízejí uživateli měřitelná vylepšení výkonnosti díky vývoji za použití nejnovějších technologií v oboru maziv. Použitím produktů FUCHS Silkolene získáte jedinečný “Olejový tuning ”. 

100% zaměření pouze na maziva pro motocykly, Silkolene není vyvíjen ani prodáván do jiného průmyslového odvětví 

Kompletní sortiment Silkolene splňuje nebo překračuje požadavky norem API & JASO MA MA2 tak, jak jsou vyžadovány v příručkách výrobců motocyklů. 

Pouze Silkolene nabízí XP technologii, která dodává až 3% zvýšení výkonu motoru, až o 18% snižuje spotřebu oleje a až o 11% snižuje spotřebu paliva, a zároveň zajišťuje nejvyšší možnou ochranu proti opotřebení mechanických částí. 


PDF Safety Data Sheet

Náš kód: P204512
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání