Sada na lepení pneumatik k nákupu ZDARMA! Objednejte jakýkoli olej + olejový a vzduchový filtr a obdržíte sadu jako dárek :-)

Náš kód: P204514

Mazivo na řetěz SILKOLENE TITANIUM DRYLUBE SP 601399053 0,5 l

455 Kč Včetně DPH
376 Kč Bez DPH
Skladem 3 ks , u vás do 23. 07.
+ -
(ks)

Porovnat

Zařazeno v kategoriích:     Údržba řetězu     Péče o řetěz SILKOLENE

Popis a parametry

SILKOLENE TITANIUM DRY LUBE

Popis

Mazivo SILKOLENE TITANIUM DRY LUBE je formulováno s vysoce silným PTFE a titanem posíleným složením, které poskytuje výjimečný výkon proti opotřebení a zároveň poskytuje vynikající odolnost proti odstřikování při vysoké rychlosti. Pevné příměsi maziva poskytují vynikající mezní mazání a snížení tření. Speciální přísady také poskytují maximální ochranu proti korozi i v nejnáročnějších povětrnostních podmínkách nebo v terénu. Vhodné pro všechny řetězy včetně typů „O“, „X“ a Z.

Kromě výše uvedeného SILKOLENE TITANIUM DRY LUBE také poskytuje:

  • Výkon při extrémním tlaku, chrání řetěz a řetězové kolo před rázovým zatížením
  • Vzhled umožňuje snadno zjistit, kdy je třeba znovu použít, pokud je bílý, je to v pořádku
  • Zvýšená odolnost proti ulpívání nečistot dále snižuje opotřebení
  • Lepší odolnost proti smývání
  • Vynikající výkon při vysoké i nízké rychlosti

 

Aplikace
Před použitím maziva SILKOLENE TITANIUM DRY LUBE se ujistěte, že je řetěz čistý a suchý. Před použitím důrazně doporučujeme použít SILKOLENE BRAKE AND CHAIN CLEANER. Před aplikací plechovku dobře protřepejte. Nanášejte šetrně po celé délce vnitřní strany čistého teplého řetězu. Před jízdou nechte působit po určitou dobu (ideálně několik hodin). Přebytek setřete. Po aplikaci plechovku obraťte a několik sekund stříkejte, abyste vyčistili trysku a nedošlo k jejímu ucpání.

 

Oleje a maziva nejvyšší kvality pro motocykly. 

FUCHS Silkolene jako 100% motocyklová značka 

FUCHS Silkolene je globální značka prodávaná ve více než 50 zemích s více než 30 lety odborných znalostí v oblasti výzkumu a vývoje. Se svým obsáhlým a neustále se rozvíjejícím sortimentem je volbou mnoha vítězných závodních týmů. 

Výrobky Silkolene jsou používané, schválené a žádané předními profesionálními týmy v MotoGP, World Superbikes WSBK, British Superbikes BSB a v mnoha dalších šampionátech včetně motokrosu a motokár. 

 

Produkty Silkolene nabízejí uživateli měřitelná vylepšení výkonnosti díky vývoji za použití nejnovějších technologií v oboru maziv. Použitím produktů FUCHS Silkolene získáte jedinečný “Olejový tuning ”. 

100% zaměření pouze na maziva pro motocykly, Silkolene není vyvíjen ani prodáván do jiného průmyslového odvětví 

Kompletní sortiment Silkolene splňuje nebo překračuje požadavky norem API & JASO MA MA2 tak, jak jsou vyžadovány v příručkách výrobců motocyklů. 

Pouze Silkolene nabízí XP technologii, která dodává až 3% zvýšení výkonu motoru, až o 18% snižuje spotřebu oleje a až o 11% snižuje spotřebu paliva, a zároveň zajišťuje nejvyšší možnou ochranu proti opotřebení mechanických částí. 


PDF Safety Data Sheet

Náš kód: P204514
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání